Świat wokół nas jest inspiracją... nie potrafię się jej oprzeć. Wszystkie moje prace można obejrzeć na http: atana.manifo.com
Blog > Komentarze do wpisu

Jakiś czas temu

wpadły mi w oko łapki kuchenne. Nowy, bardzo przyjemny wizualnie i mocno odmienny od znanych mi wykrojów od początku podbił mi serce, a gdy znalazłam w necie tut jak wykonać takowe łapki, uszycie ich było kwestią czasu. Prawdę mówiąc posiadam już inne tego typu pomoce kuchenne a że jak przystało na ascetyczkę uznałam iż co za dużo to niezdrowo, więc do uszycia potrzebowałam także pretekstu. Jakoś nie przepadam za syzyfowymi pracami, których efekty  marnieją na dnie szafy. Wreszcie nadarzyła się okazja. Urodziny prawdziwej pani domu, takiej która w kuchni czuje się jak ryba w wodzie i która czerpie prawdziwą przyjemność z gotowania i pieczenia. Swoją drogą podziwiam takie kobiety, bo co prawda też jestem panią domu, gotuję a i od wielkiego święta upiekę, ale dla mnie każdy pretekst jest dobry żeby tylko omijać kuchnię szerokim łukiem. Wszystko, dosłownie wszystko jest lepsze od czasu spędzonego przy garach i znacznie lepiej się czuję z młotkiem w dłoni niż z chochlą. Wracając do łapek… a właściwie do prezentu. Więc, na prezent złożyły się łapki kuchenne i duża podkładka pod gorącą brytfannę, blachę lub inny prostokątny gar.

Na zdjęciu poniżej zestaw z prawej strony:

komplet kuchenny

Oraz oczywiście z lewej:

komplet kuchenny

niedziela, 21 kwietnia 2013, atana.n

Polecane wpisy

Komentarze
2013/04/23 11:10:23
ja mam takie specjalne nakładki szmaciane na metalowe uszy garnka. oczywiście to żadne tam dzieło sztuki bo kupione razem z garnkiem ale swoją rolę pełnią bo garnek w łapy nie pali.

Moja galeria

ArtStacja
Stylowi
Moja sciezka do gry
Dodatki na bloga

wyroznienie
Szablon Irytka
Dodatki na bloga

Candy Mikołajkowe


wymianka walentynkowa

Ptasia wymianka
Wyszukiwarka pracy